אדריכל במרכז – קלרה רגן

הרבה פעמים שואלים אותי האם אני עובדת בכל אזורי הארץ… הלוואי ויכולתי! אבל לא, לצערי זה לא עובד כך… 

כשהחלטתי לצאת לעצמאות ולפתוח סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים משלי, קבעתי לעצמי כמה כללים איתם אני מתנהלת עד היום. אחד הכללים החשובים ביותר עבורי הוא לקחת עבודות במרחק מקובל מהמשרדים שלי הנמצאים בנס ציונה. 
 
זו תמיד תהיה הדרך שלי להבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותיי קבלת השירות המצוין המגיע להם. למה אני מתכוונת? פעמים רבות בשלב התכנון, עולות שאלות או רעיונות חדשים… כשאתם מחפשים אדריכל במרכז, אתם מחפשים אדריכל שיהיה זמין ושיוכל להגיע לשטח ולתת לכם את השירות הכי טוב שיש וזה בידיוק מה שאנחנו עושים.
קלרה רגן אדריכלית

תוכן עניינים

מה לצפות מאדריכל במרכז?​

כדי לוודא שמה שאנחנו חושבים או רוצים זה באמת רלוונטי. בשלב הבנייה זה חשוב עוד יותר: פיקוח זה אחד הדברים החשובים ביותר בעבודתנו!

כאדריכלית אני מחויבת להגיע לשטח לפחות 4 פעמים לבדוק סימונים ולראות שהכל תואם לתכנון שלי (ולדרישות הועדות, ברור!) זה נקרא “פיקוח עליון“. להגיע לשלבי עיצוב הפנים, מחייב אותנו לפקח בשטח עוד יותר: התקדמות העבודות היא הרבה יותר מהירה וקני המידה של הפרטים משתנה לגמרי ואני בודקת כל מילימטר! זה נקרא “פיקוח צמוד“.

כן, אזור העבודה שלי הוא מרכז, שפלה ודרום, וזו לא סתם גחמה… זו הדרך שלי לוודא שאתם תקבלו ממני את התוצאות להן ציפיתם כל כך הרבה זמן.

התפקיד שלי כאדריכלית זה להגשים חלום – לכם, הלקוחות שלי, והזמינות שלי עבורכם היא אחד הדברים החשובים ביותר בחיי. 

האם יש יתרון לאדריכל הפועל רק במרכז?

בונים / מרחיבים את הבית / משפצים באיזור המרכז? מצוין, הרשו לי להציג בפניכם את המשרד שלי לאדריכלות ועיצוב פנים במרכז. המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מוסדות, תכנון ועיצוב חללים מסחריים כמו בתי קפה, מסעדות, מפעלים ועוד. המשרד פעיל באזור המרכז מאז 2017 ומעניק שירותי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים ללקוחות רבים מהמגזר העסקי והפרטי יחד. אנו מספקים מענה מדויק ומקצועי לכל מי שמחפש בגוגל : “אדריכלים במרכז” “אדריכלות במרכז” “אדריכל במרכז” וכן בנושא העיצוב – “מעצב/ת פנים במרכז” או “עיצוב פנים במרכז”. האם כדאי לבחור באדריכל הפועל רק או בעיקר באיזור המרכז לפרויקט שלכם? התשובה היא שיש יתרון ברור ואף משמעותי בהתמחות באיזור מסויים – היכרות מעמיקה יותר של האדריכל עם החוקים והרגולציות של כל עיריה או מועצה, עם תהליכים בירוקרטיים, זמני פעילות וכמובן היכרות אישית עם הגורמים הפועלים, עושים הבדל גדול ומסייעים לדייק דרישות ולזרז השגת אישורים.

אדריכל במרכז בהכרח יקר יותר?

אומנם קיימים פערי תמחור בין אזור המרכז לאזורי הפריפריות, זה נכון לכל בעלי המקצוע, כך גם בתחום הבנייה והאדריכלות. אבל הכל נתון למשא ומתן וכמובן תלוי בגודל ומורכבות הפרוייקט. אדריכל במרכז אינו גובה שכ”ט לפי אזור מגוריו, אלא בעיקר לפי ניסיונו המקצועי, הכשרותיו וכמובן סוגי ההתמחויות שעבר במהלך הקריירה. 
אדריכל במרכז

קווים לתכנון ועיצוב פנים במרכז

הסגנון האדריכלי עיצובי באזור במרכז הוא מגוון מאוד, אך ישנם כמה מאפיינים עיקריים המאפיינים אותו:

 • שימוש באור טבעי: אדריכלים באזור המרכז מקפידים על שימוש באור טבעי ככל האפשר, ע”י תכנון פתחים וחלונות גדולים ויצירת חללים פתוחים.
 • שימוש בחומרי גלם טבעיים: אדריכלים ומעצבי פנים משתמשים בחומרי גלם טבעיים כגון עץ, אבן ומתכת, כדי ליצור תחושה של חום ונעימות.
 • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות: מעצבים ואדריכלים מהמרכז משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות כגון אנרגיה סולארית ומערכות בקרה חכמות, כדי ליצור מבנים יעילים ומותאמים לסביבה, תוך התחשבות הקיימות, מיחזור אנרגיה בלתי מתכלה ועוד.

בנוסף למאפיינים אלו, ניתן למצוא עיצוב פנים במרכז במגוון רחב של סגנונות עיצוביים, החל מסגנון מודרני ועד לסגנון עתיק. להלן כמה דוגמאות לסגנונות פופולאריים:

 • מודרני: סגנון המאופיין בצורניות נקייה ופשוטת, בשימוש בקווים ישרים ובצבעים ניטרליים.
 • כפרי: מאופיין בשימוש בחומרים טבעיים כמו עץ, אבן, צבעים חמים ופריטי טקסטיל נעימים, ריהוט מעץ מלא וכו’.
 • אקלקטי:סגנון המשלב בין סגנונות שונים, בין פריטים שונים המייצרים סגנון מראה עיצובי ייחודי בחלל.

מה חשוב לדעת על תכנון ועיצוב פנים במרכז?

רבים מהצעירים בוחרים לעבור אל “העיר ללא הפסקה” ולהתחיל בה את חייהם החדשים. כחלק מהמעבר, חלקם מעוניינים לשדרג את המראה העייף של הדירה, להפיח בה חיים, צבע ואווירה עכשווית. עיצוב פנים לדירות באזור המרכז הוא אתגר ייחודי, שכן מדובר בדרך כלל בדירות קטנות ולא בהכרח זולות. לכן, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים מרכזיים בעת עיצוב דירה באזור זה:

 • גודל הדירה: בדר”כ מדובר על דירות קטנות יחסית, ולכן חשוב לנצל את החלל המצומצם בצורה יעילה. ניתן לעשות זאת באמצעות תכנון נכון של רהיטים, תאורה ופריטי טקסטיל.
 • עלות: מחירי הדירות באזור המרכז גבוהים, וכדאי להשקיע את הכסף בצורה חכמה. מומלץ לבחור ריהוט ואלמנטים עיצוביים איכותיים, אך גם חסכוניים.
 • סגנון עיצוב: חשוב לבחור סגנון עיצוב שמתאים לאישיותכם ולצרכים שלכם. ישנם סגנונות עיצוב רבים שיכולים להתאים לדירות באזור המרכז, כמו מודרני, כפרי או תעשייתי.

במידה ויש לכם דירה שכזו, בין אם בבעלותכם ובין אם בדמי שכירות, כדאי לשכור אדריכלית ומעצבת פנים מקצועית אשר תוכל לתכנן עבורכם את הדירה, ליישם חלוקת חללים פונקציונלית יותר ומתאימה לאורך החיים שלכם ולהתאים את הריהוט בצורה פרופורציונלית למיקום ולניראות הכללית. ישנם אלו החושבים כי עיצוב פנים במרכז הינו מותרות, אך אם תחשבו על כך, בסופו של יום, תכנון ועיצוב פנים נכון יסייע לכם לחסוך בעלויות נוספות בעתיד. 

אדריכל במרכז: אזורים בהם אנו נותנים שירותי אדריכלות

אדריכל בשפלה

איזור השפלה מתפרש בגדול מאיזור ראשון וראש העין בחלקו הצפוני ועד נחל שקמה בחלקו הדרומי: אנו נותנים מענה לכל מי שמחפש “אדריכל בשפלה” או “אדריכלות בשפלה”  וכן לנושא עיצוב הפנים – “מעצבת פנים בשפלה”

אדריכל רחובות

אנו פועלים תדיר בעיר רחובות ומספקים מענה מדויק ומקצועי לכל מי שמחפש “אדריכל רחובות” או “משרדי אדריכלים ברחובות”. לנושא עיצוב הפנים אנו נותנים מענה למי שמחפש  “עיצוב פנים ברחובות” או “מעצבת פנים ברחובות”
 
אדריכל ראשון לציון
 
חלק לא מבוטל מהפרוייקטים שביצענו היו בראשון לציון. ראשון בשנים האחרונות מתפתחת מאוד והפכה אחת הערים המבוקשות למגורים ובייחוד דרישה גבוהה לבתים צמודי קרקע.  אנו מספקים מענה איכותי ומקצועי לכל מי שמחפש: “אדריכל ראשון לציון” , וכן בנושא עיצוב הפנים – “מעצבי פנים מומלצים בראשון לציון” או “אדריכלות ועיצוב פנים בראשון לציון”

אדריכל בחולון

אנו פועלים רבות בחולון ומכירים היטב את כל הגורמים במחלקת רישוי הבניה בעירייה. אנו מספקים כמובן מענה נכון לכל מי שמחפש “אדריכל בחולון” או אדריכל חולון” וכן “עיצוב פנים בחולון” וכן “עיצוב בתים פרטיים בחולון”

אדריכל באשדוד

אנו פועלים רבות באשדוד ומכירים היטב את כל הגורמים במחלקת רישוי הבניה בעירייה. אנו מספקים כמובן מענה נכון לכל מי שמחפש “אדריכל באשדוד “או אדריכל אשדוד” וכן “עיצוב פנים באשדוד” או “מעצבת פנים באשדוד”

מונחים / איזורים נוספים

נשמח לתת שירות מקצועי לכל המחפשים : “אדריכל נס ציונה” | “אדריכלות ביבנה” או “מעצבת פנים ביבנה” | “אדריכל במודיעין”  או “מעצבת פנים במודיעין” / “עיצוב פנים במודיעין” | “אדריכל באשקלון” | “אדריכל בקריית גת
 

טיפים נוספים בבחירת אדריכל

כאשר יוצאים לחפש אחר ה-אדריכל לבניית הבית, הנה כמה נקודות חשובות, עליהן יש להוסיף את אלו שנוגעות לפרויקט הספציפי שלכם:

 • לקבל המלצות: אין טוב ממראה עיניים ומשמע אוזניים ובכל הקשור לבניית בית, חוות הדעת של לקוחות שעבדו עם האדריכל. כדאי לשאול לגבי – יכולות טכניות, יצירתיות ומציאת פתרונות בשטח, עבודה מול ועם קבלנים ויועצים שונים, עמידה בלו”ז ובמסגרת תקציב, התנהלות בירוקרטית מול המוסדות השונים, רשויות מקומיות/ מוניציפלי וכיו”ב.
 • הכימיה עם האדריכל: בכל זאת, אתם הולכים להעביר זמן לא קצר יחד ובסיטואציות לא פשוטות ואף מורכבות הכרוכות לא פעם בהוצאות לא מבוטלות של כספים (מה שיכול בהחלט להלחיץ), רגשות ורגישות יתר שלא לומר מריבות וויכוחים מדי פעם. ברגעים אלו אתם רוצים אדריכל מקצועי ורגוע, אסרטיבי וישיר, שיודע להעניק לכם את המענה המיטבי לכל שאלה / צורך / דרישה.

נשמח לשמוע מכם!

Skip to content