קלרה רגן - אדריכלית ומעצבת פנים

שמי קלרה רגן ואני אדריכלית ומעצבת פנים עם למעלה מ-20 שנה נסיון. אני מומחית בתכנון ועיצוב פנים לבתי מגורים עם נגיעה אישית וייחודית לכל פרויקט. אני מקפידה להתעדכן ולהתחדש במגוון תחומים באדריכלות ועיצוב פנים ומביאה אליכם אדריכלות ועיצוב חדשניים ומתקדמים המותאמים לכל פרויקט באופן אישי.

אני אדריכלית ומעצבת פנים בוגרת הפקולטה לאדריכלות ואורבניזם מהאוניברסיטה הקתולית של סלטה, ארגנטינה, בעלת תואר ראשון באדריכלות  ותואר שני בתכנון ערים. את המשרד לאדריכלות ועיצוב פנים בארץ פתחתי בשנת 2012 ומאז אני נותנת שירותי אדריכלות ועיצוב פנים בהצלחה רבה ולשביעות לקוחותי. המשרד מעניק שירותי תכנון ועיצוב פנים בעיקר באזורי חדרה גדרה, ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

פרויקטים אחרונים באדריכלות ועיצוב פנים

בית משפ’ חלא-רחובות תכנון אדריכלי ועיצוב פנים: רגן-מיזינסקי שטח המגרש: 500 מ”ר שטח הבית: 250 מ”ר שלב ביצוע: בנייה

בית משפ’ קאשי-גן הדרום תכנון אדריכלי ועיצוב פנים: רגן-מיזינסקי שטח המגרש: 487 מ”ר שטח הבית: 65 מ”ר שלב בנייה: מאוכלס!

בית משפ’ בסטקר- קריית גת תכנון אדריכלי ועיצוב פנים- בית מגורים חדש בקריית גת שטח המגרש: 528 מ”ר שטח הבית: 130 מ”ר שלב בנייה: מאוכלס!

בית מגורים בגדרה תכנון אדריכלי ועיצוב פנים– בית מגורים חדש בגדרה שטח המגרש: 247 מ”ר שטח הבית: 185 מ”ר שלב בנייה: היתרי בנייה.

 בית משפ’ מנשה- רחובות תכנון אדריכלי ועיצוב פנים – בית  מגורים חדש ברחובות  שטח המגרש: 483 מ”ר  שטח הבית: 296 מ”ר שלב בנייה: בנייה.

בית משפ’ שריג- גדרה תכנון אדריכלי ועיצוב פנים- בית מגורים בגדרה שטח המגרש: 400 מ”ר שטח הבית: 125 מ”ר שלב ביצוע: היתרי בנייה

בית משפ’ כהן- רחובות תכנון אדריכלי- בית מגורים ברחובות שטח המגרש: 414 מ”ר שטח הבית: 286 מ”ר שלב ביצוע: היתרי בנייה

בית משפ’ אזולאי- רחובות תכנון אדריכלי ועיצוב פנים – שיפוץ בית מגורים קיים שטח המגרש: 473 מ”ר שטח הבית: 150 מ”ר שלב בנייה: יש היתר!

עיצוב פנים בית פרטי-משפחת מינקין רחובות שטח הבית: 120 מ”ר שלב ביצוע: מאוכלס

בית משפ’ בר – רחובות עיצוב פנים – דירת מגורים ברחובות שטח הבית: 110 מ”ר שלב ביצוע: מאוכלס

בית משפ’ אלימן – יבנה עיצוב פנים – דירת מגורים ביבנה שטח הבית: 70 מ”ר שלב ביצוע: מאוכלס

בית משפ’ הוכמן – ראשון לציון עיצוב פנים – דירת מגורים בראשון לציון שטח הבית: 85 מ”ר שלב ביצוע: מאוכלס

משפחת ארוגטי –  רחובות

משפחת רוזס – דירת מגורים ביבנה

משפ’ מוזס – רחובות עיצוב פנים – דירת מגורים ברחובות שטח הבית: 80 מ”ר שלב ביצוע: מאוכלס

לקוחות המגיעים אלי זוכים לשירות מלא ומקצועי החל משלב הגדרת הצרכים/ הדרישות, סקיצות לתכנון והעיצוב, ייעוץ בבחירת הקבלנים, ניהול הפרויקט, ליווי וייעוץ בבחירת חומרי הגלם, הגמר, וכלל פריטי ההלבשה השונים לבית ועד לקבלת המפתח.

תכנון אדריכלי נכון מבוסס על הקשר עם הלקוח ועל הלמידה של אורחות חייו, רצונותיו וגם חלומותיו. התהליך הינו תהליך ארוך ודורש קשר וקשב מקסימלי בין האדריכלית לבין הלקוח, כך אני פועלת במשרדי ושמה את הלקוח במרכז מתחילתו של הפרויקט ועד סופו.

3 סיבות לבחור בי כאדריכלית ומעצבת פנים לפרויקט שלכם

1 – אני אדריכלית ומעצבת פנים וותיקה ומנוסה עם מגוון רחב של לקוחות, פרטיים ועסקיים. אני אשת מקצוע היודעת להעניק ללקוח מענה מקיף ומלא בכל הקשור לפרויקט.

2 – אני מאמינה באנשים ולכן גם עובדת עם אנשים שהם באמת כאלו. כל פרויקט מובל באופן הכי מקצועי תוך התייחסות לכל פרט ופרט גדול כקטן. אני יודעת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות בלתי צפויות (ויש כאלו בכל פרויקט) ויודעת לספק מענה אדריכלי / עיצובי / פונקציונלי לכל צורך.

3 – הלקוח הוא החשוב. אני מתכננת ומעצבת ללקוח, לא לתמונות לקטלוג. דרישות הלקוח הן אלו המובילות אותנו לאורך כל הפרויקט, כל הערה מיושמת וכל שאלה מקבלת מענה. אני תמיד אשמור על האינטרסים של הלקוח אל מול כלל הגורמים המעורבים בפרויקט וזאת תוך שמירה יתרה על שקיפות ואמינות.

מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לסייע. שלכם, קלרה :)

 

Skip to content