אודות קלרה רגן

משרדי “קלרה רגן , אדריכלות ועיצוב” הוקם בשנת 2012 ומספק מגוון שירותי אדריכלות ועיצוב פנים: ייעוץ, תכנון ועיצוב בתי מגורים, תכנון ועיצוב מוסדות ציבורים, תכנון ועיצוב חללים מסחריים. לצדי גייסתי את מיטב מהנדסי הבניין, קבלנים , יועצים, נותני שירות נוספים וספקים בתחום הבנייה והעיצוב. אני מקפידה להתעדכן בכל החידושים בענף התכנון, העיצוב והבנייה על מנת לספק לכם את המוצר המושלם. אני רואה בתפקידי לא רק היצירה הקשורה לאדריכלות ועיצוב פנים אלא גם את ניהול הפרויקט כחלק חשוב ובלתי נפרד מהתהליך. משרדי מלווה אתכם משלב הגדרת הצרכים, הסקיצה הראשונה, דרך קבלת היתר, בחירת הקבלנים, הבנייה, העיצוב ועד לרגע בו אתם מגשימים את חלום אליו שאפתם: בניית בית משלכם.

חלק בלתי נפרד מהתכנון ועיצוב הבית היא ההתקשרות עם הלקוח בו אני לומדת להכיר לעומק את צרכיו ומנהגיו על מנת להגיע לתוצאה המושלמת ולבית אותו הוא, מבקש, רוצה, וצריך. תכנון ובניית בית הוא הליך ארוך, בו אנו שומרים על קשר כמעט ברמה היומיומית ולכן הכימיה והתקשורת חשובה מאוד למען הצלחת הפרויקט. המומחיות שלי היא תכנון ועיצוב בתי מגורים ובתי עסק. כמנהלת משק בית בעצמי, אני חיה את ניהול הבית ומבינה את הצרכים של כל אחד מבני הבית, את הפרקטיות הנדרשת יחד עם הצורך בתחושה של מקום שנעים לחזור אליו בסוף היום. גם כבעלת עסק עצמאי בכל פרויקט מסחרי אני שמה דגש על צורך השיווק הקבוע והשקט, על טקסטורות וצבעים שמלווים ומשנים את אנרגיות העסק, על הפרקטיות, הסדר… עסק זה גם בית. כל זה בשילוב של תכנון ועיצוב נכון, המותאם לאישיות של כל אחד מבני הבית, כחלק מתפקידי כאדריכלית ומעצבת פנים.

על עצמי
אדריכלית קלרה רגן
בשנת 2007 עליתי לישראל מארגנטינה ובשנת 2012 הקמתי משרד אדריכלים עצמאי העוסק בתכנון ועיצוב מבני מגורים, חללים מסחריים ועיצוב פנים.  בעלת תואר ראשון באדריכלות, ותואר שני בתכנון ערים. בוגרת הפקולטה לאדריכלות ואורבניזם מהאוניברסיטה הקתולית של סלטה, ארגנטינה, עם 17 שנות ניסיון. רשומה בפנקס האדריכלים והמהנדסים ובעלת הסמכה ורישיון לעסוק באדריכלות ועיצוב פנים וגם בעלת הרשאה להגשת תכנית במערכת “רישוי זמין” משנת 2009. אני בת 51 , נשואה לאודי ואמא לנועם ומתגוררת במושב נטעים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן בהקדם

Skip to content